Що потрібно знати про збірні вантажі?

Зовнішньоекономічна діяльність має на увазі безліч процесів. Якщо ви займаєтеся ЗЕД, то так чи інакше змушені їх контролювати. Найчастіше це експедирування, логістика, транспорт, митне оформлення. Самостійно охопити такий обсяг роботи — складно. Важливо мати навик, розбиратися в законодавстві. А наймати штатних фахівців не завжди доцільно. Саме тому логістична компанія УкрВіпСервіс приходить на допомогу в різних питаннях.

Що таке збірні вантажі?

Потрібно доставити маленький вантаж, але бентежить завищена вартість транспортування? Збірні вантажоперевезення під керівництвом УкрВіпСервіс — це вирішення питання. Фахівці контролюють процес на кожному етапі, тому відповідають за надійність і своєчасність. А головне, ціна доставки залишається прийнятною.

Як здійснюється відправка збірних вантажів?

Припустимо, ваш товар займає лише частину контейнера. Платити повну вартість за транспортування — просто немає сенсу. На цей випадок існують збірні перевезення. У контейнері групуються вантажі різних власників зі схожими вимогами до умов утримання. Кожен з них платить за те місце, яке займає товар в контейнері під час перевезення. Доставка виходить прийнятна за вартістю.

Переваги та недоліки збірних вантажів

Якщо замовити перевезення в УкрВіпСервіс, то можна позбавити себе і від клопотів, пов’язаних з розмитненням. Фахівці надають послугу оформлення https://www.uvs.in.ua/tamozhennoe-oformlenie/ Клієнтам компанії не доводиться платити за простої товару на митниці та втрачати час. Завдяки великому досвіду, навичкам, знанням митні брокери проводять процедуру швидко і без зайвих витрат.

Що отримують клієнти УкрВіпСервіс?

  • Абсолютно прозорі умови співпраці.
  • Офіційний договір.
  • Оптимальний логістичний маршрут.
  • Відповідний транспорт.
  • Експедиція.
  • Митне оформлення.

Який транспорт вибрати для перевезення збірних вантажів?

Компанія пропонує надійний транспорт своїх контрагентів — ж/д, авіа, авто та морської. При необхідності формуються мультимодальні, змішані маршрути. Вид транспорту підбирається в залежності від дальності та швидкості. Для термінових вантажів підійде авіаційна доставка. Зрозуміло, вона відрізняється чималою вартістю, але висока швидкість її виправдовує.

Морська — оптимальний варіант для далеких відстаней і не термінових вантажів. Вантажопідйомність судна дозволяє перевозити великі партії товарів. Ж/д і авто транспортом доставляють вантажі з Європи і ближнього зарубіжжя.

Який би транспорт не був би обраний, головне те, що доставка під контролем УкрВіпСервіс здійснюється надійно та оперативно.

Adblock
detector