Промислові наливні підлоги

З часу як в українській будівельній практиці почали застосовувати наливні підлоги, життя майстрів значно полегшилось, а здані в експлуатацію приміщення стали вирізнятися міцними та рівними поверхнями, що мали підвищену зносостійкість та відповідали екологічним та санітарним нормам будівництва побутового та промислового житла.

Особливою увагою користуються у замовників промислові наливні підлоги, адже на великих площах поверхні, яка сягає сотні квадратних метрів складно досягти ідеально рівного верхнього шару без стиків та переходів. Проте для німецької марки будівельних матеріалів STO – це завдання під силу.

 Система наливної підлоги містить обов’язкові складові: грунтівку, вирівнюючу суміш, основне покриття, фінішний декоративний шар, а також допоміжні матеріали.  Все ж склад кожного із цих компонентів може дещо відрізнятися у відповідності до кінцевого призначення приміщення. Наприклад, промислові приміщення, які вимагають серйозних щоденних навантажень заливаються сумішшю, що містить кварцевий пісок. Цей матеріал сприяє кращому зміцненню самої системи, допомагає складникам краще зчепитися між собою та забезпечує багаторічну стійкість поверхні.

Залежно від того чи будується приміщення під салон краси чи під станцію технічного обслуговування, різнитимуться полімери та додаткові матеріали при укладці підлогового покриття. Основу його складає епоксидна чи полімерна смола, які при своїй еластичності та гнучкості перетворюються у надміцну поверхню після висихання. Особливістю цих смол також є здатність витримувати великі промислові навантаження ти не втрачати свого вигляду внаслідок щоденної експлуатації тисячами людей.

Промислові наливні підлоги німецької марки STO є екологічним матеріалом, який не виділяє шкідливих для здоров’я людини токсинів, про це свідчить також і те, що розчинником для системи є вода. Тому наші матеріали підходять для приміщень, які із особливою турботою ставляться до здоров’я людей – лікарень, санаторіїв, реабілітаційних центрів, аптек. Крім того, наливні підлоги обирають для будівництва великих торгових та розважальних центрів, де щодня перебувають тисячі людей із різним станом здоров’я та непередбачуваними алергічними реакціями.

Фінішний декоративний шар виконує також естетичну функцію і може колоруватися у різні кольори згідно каталогу і тим самим відповідати вимогам дизайнерського задуму. Забудьте, що підлога має бути сірою чи коричневою, ви можете надати їй кольору, який відповідатиме кольорам бренду або ж вирізнятиметься власним оригінальним колористичним рішенням.

Adblock
detector