Зварюваьні напівавтомати для будь-яких завдань з доставкою у Києві, Львові, Чернівцях та по всій Україні

Напівавтоматичне зварювання цінується за високу продуктивність та ідеальну якість зварних швів. У таких зварювальних установках дроту подається в робочу зону механізованим способом внутрішньої порожнини особливого шланга, а пальник уздовж лінії шва треба пересувати вручну. Зварювання ведеться серед захисного інертного чи активного газу. Діаметр витратного матеріалу вибирають відповідно до товщини металу, що зварюється.

Для рівномірної подачі дріт намотують на котушку. Рух електрода забезпечується за допомогою спеціального механізму подачі, який може мати тягнучу, штовхаючу або комбіновану конструкцію.

Зварювальний напівавтомат здатний поєднувати металеві заготовки без скосів і кромок. З його допомогою можна виконувати одно- та багатопрохідні з’єднання, одно- та двосторонні шви.

Інші переваги процесу

При зварюванні металів напівавтоматом виходить чистий та безшлаковий зварний шов, з якого не потрібно видаляти окалину. При цьому сам шов може бути довгим або, навпаки, точковим. У процесі зварювання виділяється мінімальна кількість диму, що робить роботу зручнішою та безпечнішою.

Напівавтоматичне зварювання підходить для з’єднання різних металів. Використовуючи такий зварювальний агрегат, можна зварювати леговану сталь, нержавіючу сталь, алюмінієві сплави, мідь та інші метали. Але важливо грамотно вибрати марку електродного дроту: за складом вона повинна бути максимально наближена до металу, що зварюється.

Переваги обладнання для напівавтоматичного зварювання

За рахунок компактних габаритів і малої ваги напівавтоматичний зварювальний агрегат має гарну мобільність. З його допомогою можна вести зварювання у незручних умовах та важкодоступних місцях, у тому числі і на вазі.

Напівавтоматичні зварювальні агрегати зручні тим, що мають безліч регулювань. Це дозволяє гнучко змінювати налаштування відповідно до виконуваної роботи. Навіть у найпростішому напівавтоматі є можливість змінювати силу, полярність та тип зварювального струму, напругу зварювальної дуги. Також можна настроювати швидкість подачі електродного дроту. Залежно від механізму, що подає, доступне ступінчасте або плавне регулювання.

Adblock
detector