Утеплення фасадів у Львові

Львів, як центр західної України, є одним з найстаріших міст України, а в різні історичні періоди, не тільки України, а ще й Австрійської імперії та Польщі. Звичайно це відобразилось на архітектурі Львова та зовнішньому вигляді будівель.

Сьогодні Львів розвивається та розширюється і зовнішній вигляд будівель з сучасними будівельними матеріалами змінюється в сторону сучасної модернової архітектури.

В сучасних будинках Львова, архітекторами ще на стадії проекту закладаються фасадні системи з енергозберігаючими матеріалами, використовуючи такі технології утеплення, як «мокрий» та вентильований фасад. Це дає змогу зекономити на енергоносіях, як взимку, так і влітку.

А що з зовнішнім виглядом старих будівель? Як зберегти зовнішній вигляд та водночас утеплити старі будинки?

На це питання має відповідь німецька компанія STO, а також підрядник по роботам з утеплення фасадів компанії fasadu.com.ua, які спеціалізуються на виробництві сучасних матеріалів для утеплення фасадів, але мають в лінійці матеріали, як можна використовувати для реставрації архітектурних пам’яток.

Ми запитали представника компанії fasadu.com.ua, чим відрізняються роботи з утеплення простих житлових приміщень від робіт з утеплення та реставрації архітектурних пам’яток і вияснили, що важливим моментом є підготовка самого фасаду і використання та монтаж оздоблювальних елементів.

За роки експлуатації, старі будинки, які часто будувались з цегли та каменю, можуть втрачати свої фізичні властивості, і під час монтажу пінопласту або мінеральної вати, руйнуватися. Для підготовки поверхні спеціалісти радять використовувати такі матеріали, як гідрофобізатори глибоко проникаючі грунтівки, які здатні зміцнити поверхню. В лінійці компанії STO, гідрофобізатори представленні, такими продуктами, як StoPrim Micro та Ispo Fassadenschutz BS 290, а грунтуючі засоби — Sto-HydroGrund, StoPlex W, StoPrim Silicat, Sto-Putzgrund.

Також важливим моментом є виготовлення, таких декоративних елементів, як пілястри, карнізи, кронштейни. Компанія STO має спеціальне обладнання, для виготовлення цих елементів на основі цементно-мінеральних профілів, які більш довговічні, чим пластикові або ж пінопластові.

Якщо Вас цікавлять матеріали або роботи з утеплення фасадів, Ви завжди можете звернутись в ці компанії, будучи впевненні в якості та довговічності систем утеплення фасадів.

Adblock
detector