Утеплення фасадів будинків мінватою

Жоден новий будинок наразі не обходиться без утеплення фасаду. Ціна на комунальні послуги зростає із кожним сезоном, і людям доводиться обирати – тримати у домі температуру нижче комфорної чи платити захмарні рахунки за опалення.

У приватних будинках, власники все частіше обирають тимчасовий електричний вид опалення, наслідуючи практику європейських сусідів – Польщі та Німеччини. Проте, електричні обігрівачі мають ряд недоліків – спіральні конвектори низької якості хоч і мають бюджетну ціну – є вкрай небезпечними. Повітря нагріте таким чином є сильно пересушене і часто стає причиною порушення дихання у дітей та дорослих, викликає алергічні реакції, сухий кашель, астму. Є також небезпека загоряння – спіральні конвектори не допускають потрапляння на них води чи накриття одягом. Звісно є і безпечні обігрівачі, які не мають шкідливого впливу на здоров’я людини та вироблені за додержанням усіх норм безпеки – конвектори закритого типу, керамічні панелі тощо.

Утеплення фасадів будинків мінватою

Та який вид опалення ви б не обрали, варто пам’ятати про втрату тепла через стіни та стелю. Практика та досвід показують, що навіть потужні електричні прилади, газові чи твердопаливні котли не забезпечать тепла у вашому домі, якщо стеля та стіни не будуть утеплені належним чином.

Утеплення фасадів будинків мінватою наразі – один із найзатребуваніших способів утеплення, який є водночас екологічним, доступним та ефективним. Мінеральна вата – матеріал, який має протипожежні властивості та високий ступінь екологічності. Фасад утеплений таким чином дозволить будинку «дихати» і попередить появу плісняви. Звісно, що при плануванні будівлі варто також подбати і про правильну систему вентиляції.

Перше, що цікавить замовника у процесі утеплення фасадів – ціна. Луцьк – місто, де люди цінують тепло і затишок власних домівок, тому подбати про утеплення варто іще до приходу опалювального сезону. Суму, яку ви сплачуєте за утеплення будинку формує два чинники – ціна утеплювальних матеріалів та вартість роботи майстра. Не варто економити на жодному із них, адже трапляються часті випадки, коли система утеплення обвалювалася із фасаду будинку цілим шматком разом із армуючою сіткою. Такі випадки трапляються внаслідок не раціональної економії і доводять істину, що скупий платить двічі.

У Луцьку високо цінують системи утеплення фасадів від німецької марки STO, які пройшли багаторічну перевірку в країнах Європи. Матеріали цієї марки забезпечують турботливе ставлення до мешканців будинку та сприяють здоровому проживанні у теплі та комфорті.

Adblock
detector