Композитні басейни під ключ в Україні

Композитні басейни під ключ в Україні

Літо не за горами, тому варто подбати про власний басейн вже зараз, щоб не упустити теплі літні дні й насолодитися купанням. Готовий басейн для дачі за 14 днів — це цілком реально, якщо скористатися послугами українського виробника Favorit.

Готовий басейн що це означає?

Готовий басейн являє собою цілісну чашу, яка не вимагає додаткового облицьовування. Купити готовий басейн — це ще не означає, що відразу можна наповнити її водою і купатися. Необхідно також враховувати монтажні роботи: аналіз місцевості та ландшафту, риття котловану спеціальною технікою, підготовка дна, установка цільної чаші, засипка та облагородження прилеглої зони.

Так, заощадити час можна завдяки відсутності облицюванню внутрішньої поверхні й спорудженню стін, оскільки чаші з композиту — це монолітна цілісна конструкція, яку до того ж легко згодом демонтувати й перенести в інше місце при необхідності. В цілому якісний монтаж композитного басейну під ключ займає від 14 до 20 днів.

Композитні басейни під ключ в Україні

Етапи будівництва басейну

Перш за все перед будівництвом Вам необхідно визначитися з представником на ринку України. На сьогодні лідером є компанія Favorit, яка виробляє власні кераміко-композитні басейни за французькими технологіями.

Робота з професіоналами складається з наступних етапів:

  • Телефонна або очна консультація, в ході якої з’ясовуються Ваші побажання, здійснюється обмін контактами та договір про зустріч на об’єкті.
  • В обумовлений час відбувається зустріч, в результаті якої здійснюються заміри майбутнього басейну, аналіз місцевості та ґрунту.
  • На цьому етапі виробник пропонує варіанти та озвучує ціну композитного басейну. Не погоджуйтеся на договір, якщо якийсь момент Вас не влаштовує, а обговорюйте. Компанія повинна надати конструктивні аргументи, тому радимо прислухатися до запропонованих варіантів і вибрати найкращий. Також проводиться розрахунок кошторису, установки додаткового обладнання, якщо буде потрібно, і дрібних деталей будівництва.
  • Власне сам момент будівництва, в ході якого риють котлован, формують прошарок, встановлюють необхідний рівень і викладають пінопласт. Після чого в готовий котлован опускають чашу, засипають проміжок між опалубкою і басейном, трамбують і заповнюють чашу водою. Потім відбуваються обробка прилеглої зони, підключення додаткового обладнання та запуск в експлуатацію.

Скловолоконний басейн ціна

Будівництво басейну — досить трудомісткий і складний процес, тому рекомендуємо не займатися самостійною установкою, а звернутися до професіоналів компанії Favorit і купити композитні басейни під ключ. Також ми реалізуємо доставку в інші міста України. Ціни на скловолоконний і композитний басейн залежать від габаритів і індивідуальних переваг. В середньому ціна на дійсно якісний басейн стартує від 4 тисяч. Наші фахівці підберуть найкращий варіант для Вас і здійснять монтаж якісно і швидко, що дозволить Вам не упустити розпал купального сезону, а насолоджуватися відпочинком біля басейну.

Adblock
detector